Kampery Kraków – wynajem kamperów w Krakowie

Ciesz się wyjazdem!

Urlop w kamperze? To doskonały pomysł! Chyba każdy z nas widział samochód kempingowy i każdy chyba choć przez chwilę pomyślał: fajnie by było… 🙂 Kampery Kraków to oferta dla wszystkich. Wynajem kampera w Krakowie to banalnie prosta czynność.
Już po chwili możesz cieszyć się wyjazdem, nieskrępowanym ani czasem ani kierunkiem.

KONTAKT – PAN KAMPER
ul. Jana Pawła II 245,
Rzeszów 35-317
e-mail: kontakt@pankamper.pl
+48 722 20 53 53
+48 782 26 66 33

Uważajcie drodzy Państwo, to wchodzi w krew! Już kilka chwil po wyjeździe dociera do pasażerów, że nie muszą nigdzie się spieszyć, że mogą w każdej chwili się zatrzymać coś zwiedzić czy zmienić kierunek jazdy! Możesz wybrać się z rodziną, znajomymi lub np. tylko w gronie kolegów. Chcesz odwiedzić np. 10 kurortów wczasowych, a może jakąś europejską stolicę? Nic prostszego, włącz silnik i jedź w wybrane miejsce.

kampery Kraków

Dostarczymy Ci doskonałego kampera, w trakcje wynajmu jesteśmy stale do Twojej dyspozycji, staramy się zapewnić klientom pełen komfort. Wynajem kampera jest bardzo rozsądny finansowo gdy dokładnie porównasz go z konwencjonalnymi wakacjami dla kilku osób.

Mimo, że siedziba naszej firmy jest w Rzeszowie to obsługujemy stale licznych klientów z Krakowa i okolic. Dzięki podróży kamperem będziecie mogli zobaczyć nowe, ciekawe miejsca lub odwiedzić te ktore lubicie. Kamper daje wolność i swobodę podróżowania nieporównywalną z niczym innym!

Sprawdźcie naszą ofertę – kampery Kraków

Free WordPress Themes, Free Android Games