Kampery Rzeszów

Kamper to wolność! Jeżeli kiedykolwiek planowałeś podróż nie ograniczoną niczym, czasem, kierunkiem, czy tym z kim jedziesz, to wybierz kampery Rzeszów.
Samochód kempingowy jest wymarzony do wolnego, swobodnego podróżowania. Bez względu na to czy jedziesz z rodziną, kolegami czy koleżankami. Nie martwisz się o psa, kota czy innego pupila 🙂

KONTAKT – PAN KAMPER
ul. Jana Pawła II 245,
Rzeszów 35-317
e-mail: kontakt@pankamper.pl
+48 722 20 53 53
+48 782 26 66 33

Mieszkasz w Rzeszowie lub okolicy?

Kampery Rzeszów – to najwyższa jakość aut i doskonała obsługa.

Zadzwoń, aby zamówić kampera +48 722 20 53 53, lub wypełnij formularz, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

kampery Rzeszów

Posiadamy luksusowe samochody kempingowe. Jesteśmy pewni, że jazda nimi spełni nawet najwyższe oczekiwania. Kampery Rzeszów to wolność jaką daje nieskrępowana podróż camperem! Podróżując w ten sposób odkryjesz urokliwe mało znane miejsca do których nie docierają standardowe wycieczki. Będziesz mógł na długo zatrzymać się aby podziwiać widoki czy spacerować.

Tylko kampery Rzeszów oferują Ci taką opcję, podróżowania bez ograniczeń

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nie tylko na temat kamperów ale i wyposażenia czy samej podróży, chętnie udzielimy Ci odpowiedzi lub porady. Staramy się bardzo kompleksowo obsługiwać naszych klientów. Jeżeli to konieczne dostarczamy i odbieramy kampery do wskazanego miejsca. Oferujemy cały szereg usług dodatkowych np. jeżeli chcesz mieć w camperze ekspres do kawy, wystarczy jedno słowo!
A ceny są bardzo atrakcyjne. Zapraszamy 🙂

Free WordPress Themes, Free Android Games